Главная

Новости

Деятельность федерации

План мероприятий

Состав федерации

Документы и правила

Статьи

Фото

Видео

Форум

Контакты

Зимний запрет 2012

НАКАЗ

„ 23” жовтня 2012 р. м. Запоріжжя №63

Про заборону лову риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах протягом зимового періоду 2012 – 2013 рр.

Згідно з підпунктом 8.3 п. 8, підпункту 9.13.9 п. 9 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України, затверджених наказом Держкомрибгоспу України 18.03.99р. № 33, зареєстрованим в Мінюсті України 25.05.99 р. за № 326/3619, підпункту 3.15 п. 3 та підпункту 4.14.3 пункту 4, пункту 5 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Держкомрибгоспу України 15.02.99 р. № 19, зареєстрованим в Мінюсті України 28.04.99р. № 269/3562, за погодженням з Інститутом рибного господарства НААНУ, з метою охорони водних біоресурсів в осінньо-зимовий період 2012-2013 років,

НАКАЗУЮ:

1. Встановити заборону на лов риби та раків на зимувальних ямах протягом періоду зимівлі на Запорізькому та Каховському водосховищах в межах Запорізької області в період з 01 листопада 2012 р. до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2013 року.

2. Затвердити перелік зимувальних ям на Запорізькому та Каховському водосховищах в межах Запорізької області в зимовий період 2012-2013 років.

3. Провідному фахівцю з діловодства Солонніковій Ю.Ю. направити копії цього наказу:

- до міжрайонних територіальних відділів управління-для організації контролю;

- до Державної екологічної інспекції в Запорізькій області та до Головрибводу- для відому.

4. Начальникам міжрайонних територіальних відділів ознайомити під підпис керівників користувачів водних біоресурсів, що здійснюють промисел в зоні контролю відповідних МТВ.

5. Фахівцю 1 категорії зі ЗМІ Бронзюку М.Л. зміст цього наказу оприлюднити через засоби масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління В.В. Червоненко

ПЕРЕЛІК зимувальних ям на Запорізькому та Каховському водосховищах в межах Запорізької області в зимовий період 2012-2013 року.

На Запорізькому водосховищі:

1. акваторія затоки Сухенька та затоки Крословська поблизу с. Криловське Запорізького району Запорізької області від гирла углиб водосховища на відстані 200 м;

2. акваторія Запорізького водосховища в таких межах: верхній край о. Таволжанський – північний край с. Орловське Вільнянського району Запорізької області – нижній край о. Таволжанський – нижній край гирла балки Таволжанська та 500 м. вглиб балки.

01.jpg

3. акваторія затоки Балка Вільна від вершини балки до гирла та вглиб водосховища на 500 метрів;

4. акваторія затоки Гадюча від гирла до верхів'я з усіма рукавами;

5. акваторія Запорізького водосховища від пасажирської пристані в с. Андріївка до північного краю с. Круглик Вільнянського району Запорізької області та 500 м. вглиб водосховища

6. акваторія р. Вільнянка від гирла до автомобільної траси «Харків-Сімферополь».

02.jpg

На Каховському водосховищі:

7. руслова ділянка Каховського водосховища від греблі Дніпровської ГЕС у м. Запоріжжя через старе та нове русла до південного краю о. Хортиця за виключенням заток, окрім затоки р. Дніпро в районі с. Нижня Хортиця Запорізького району Запорізької області, розташованої в 1 км вище за течією від гирла балки Нижня Хортиця.

03.jpg

8. руслова ділянка Каховського водосховища від південного краю о. Хортиця до межі, що поєдную мис Лиса гора в с. Лисогірка Запорізького району Запорізької області та верхній край протоки Перша Прірва Дніпровської гряди, у тому числі акваторія затоки водно-річкового комплексу ПАТ «Мотор Січ» та затока в районі тренувального комплексу УМВС України в Запорізькій області, що поєдную Гребний канал з р. Дніпро

9. 200- метрова акваторія по обидва боки дамби в Балабинській затоці.

04.jpg 05.jpg

10. акваторія Каховського водосховища по одному кілометру вище та нижче другого насипного буя в районі с. Червонодніпровка Запорізького району Запорізької області та по 500 метрів до правого берега та вглиб водосховища.

06.jpg

11. акваторія Каховського водосховища від скидного каналу Запорізької ТЕС до мережі електропередач протягом 2 км і 500 м від берега углиб водосховища, Водянські Кучугури включно.

07.jpg 08.jpg 09.jpg

12. акваторія Каховського водосховища від Олексієвської насосної станції в с. Велика Знам’янка Кам’янка-Дніпровського району Запорізької області до адміністративної межі Херсонської області та 1 км вглиб водосховища.

10.jpg

Примітка: Визначення «руслова ділянка» включає акваторію між берегами, а на ділянці нижче протоки «Левкові ями» Дніпровської гряди - акваторію від правого берега до заростей очерету островів Дніпровської гряди.

Начальник відділу іхтіології О.Г. Заруба2012-11-05
Новость: 4
НазадВперед